• Na powitanie WIOSNY

• Quiz "Z książką za pan brat!"

Uczniowie klas młodszych powitali wiosnęwspólna zabawą pt.: Z książką za pan brat.

• Test SKO

• 28 lutego w naszej szkole odbył się już po raz czwarty międzyszkolny konkurs: Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy wszystkie szkoły biorące udział w programie SKO z regionu. Niestety, dotarła do nas tylko szkoła z Bonina. Uczniowie odpowiadali na pytania wyświetlane na ekranie przy pomocy pilotów CPS Spark. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: pani Dorota Borkowska i Pani Hanna Karlińska z I Oddziału PKO Banku Polskiego w Koszalinie. Po zaciętej rozgrywce I miejsce zajęła drużyna z Bonina, a II - nasi piątoklasiści. Gratulujemy! Dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu za piękne nagrody.

Joanna Drejska, Alicja Kiedrowska

• Walentynki w klasie 1a

• 14.02.2018 r. obchodziliśmy w naszej klasie Walentynki, to był bardzo miły dzień. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i słodkie upominki. Pamiętaliśmy również o naszych kolegach
          i koleżankach z klasy V b. No cóż, my po prostu bardzo się lubimy! Wyrazy sympatii przesyłamy naszym wychowawczyniom, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Uczniowie klasy I a z wychowawczynią

• Przysłowia mądrością narodów

• 14 lutego odbył się Szkolny Konkurs Znajomości Przysłów. Rywalizowali w nim uczniowie klas czwartych. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, w którym uczniowie mieli za zadanie uzupełnić tekst przysłowia brakującym wyrazem, połączyć ze sobą części przysłów czy dokończyć rozpoczęte zdanie. Najtrudniejszym zadaniem okazało się rozpoznanie przysłowia na podstawie ilustracji.

Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością przysłów.

I miejsce zajęła Hanna Kozłowska z 4c,    II - Nadia Mirek z 4b,     III - Mariusz Banasiak z 4a.

Zwycięzcom gratulujemy, mamy nadzieję, że będą godnie reprezentować naszą szkołę 8 marca na konkursie międzyszkolnym w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie. Trzymamy kciuki!

• Apel porządkowy

• Podczas apelu porządkowego uczniowie z klasy 5a otrzymali pyszną nagrodę za udział w zbórce "Góra grosza".

Ponadto wyróżniono uczniów z klas 1 - 3, którzy osiągnęli wysokie wyniki w ogólnopolskim konkursie Instytutu Pamięci Narodowej  "Wokół symboli narodowych".

GRATULUJEMY!

• Kl. 1a i 5b na kręgielni

• W czwartek, 7 grudnia 2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Koszalina. Podczas zabawy na kręgielni mieliśmy okazję lepiej się poznać i miło spędzić czas. Wszyscy świetnie się bawiliśmy,
          a nasze wychowawczynie dzielnie nam kibicowały. Teraz już wiemy, że nie należy zrażać się porażkami, trzeba próbować
          i próbować, a nasze starania zostaną uwieńczone sukcesem. Polecamy!

Uczniowie klasy V b i I a z wychowawczyniami

• Mikołajki w Teatrze Muzycznym w Gdyni

• Klasy 3 a, 3 b i 4 c spędziły "mikołajki" nietypowo, bo uczniowie wraz z wychowawczyniami wybrali się do Teatru Muzycznego w Gdyni. 6 grudnia, dzieci pojechały do teatru w Gdyni na przedstawienie muzyczne p. t. "Piotruś Pan". Przedstawienie, było zrealizowane w technice 3D, obfitowało w mnóstwo efektów specjalnych. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Spektakl na pewno zostanie długo w pamięci  oglądających.
          Eliza Sputo - Jessa

• Kl. 3b w Obserwatorium

• 7 listopada klasa 3 b wybrała się na wycieczkę do Obserwatorium Astronomicznego w Koszalinie. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali i obejrzeli opowieści o Kosmosie, Układzie Słonecznym i Czarnych Dziurach. Pytaniom nie było końca. Dzieci miały możliwość skorzystania z profesjonalnych przyrządów służących do obserwacji nieba. Uczniowie byli pod bardzo dużym wrażeniem.

Eliza Sputo-Jessa​​