• TWOJA BIBLIOTEKA ONLINE

• DROGI CZYTELNIKU!

Biblioteka szkolna umożliwia kontrolę stanu wypożyczeń online na osobistym koncie czytelnika.

Załóż konto w serwisie bibliotecznym Mol Net. - postępuj zgodnie z instrukcją ►►► instrukcjaMOL.pdf

• ROZMAITOŚCI

• Kościół Mariacki w Krakowie
      • Klejnot Krakowa Ołtarz Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej możesz oglądać w najdrobniejszych detalach. To zupełnie tak jak oglądał go sam twórca. Ta giga - fotografia powstała z połączenia ponad 400 zdjęć. Na początku może zniechęcać dość trudna nawigacja, ale po chwili pochłonie Cię piękno polskiego gotyku. Oglądaj koniecznie przy włączonych głośnikach.

• Baw się i ucz
      • Uwielbiam różne rozrywki umysłowe. Ich wielkie bogactwo znajdziesz na stronie Adonai.pl - zagadki, quizy, testy, rebusy, złudzenia optyczne i inne. Puzzle najlepiej układa się w domu, na stole z rodziną. Ja lubię zajrzeć na stronę z gotowymi Puzzlami . Można wybrać układankę według obrazka, ilości i kształtu elementów. Można stworzyć własne puzzle.

• Kulturalna Szkoła
      • W dni powszednie, po godzinie 13.00 TVP Kultura zaprasza na filmy, spektakle i programy kierowane do młodzieży szkolnej. Tu pod linkiem znajdziesz aktualny program "Kulturalnej Szkoły".