• Rada Pedagogiczna

        • Religia:   Joanna Drejska
                          Anna Pianka


          Etyka:     Eliza Sputo – Jessa


          Edukacja wczesnoszkolna:

                Monika Bochra

                Izabela Janocha

                Beata Matlęga 

                Małgorzata Siwiela

                Eliza Sputo-Jessa

                Anna Zawistowska

               


          Historia:

                Alicja Kiedrowska

                Joanna Tesmer

                Renata Puławska


          Język polski:

                Alicja Kiedrowska

                Marzena Kurowska- Blok

                Barbara Prondzińska

                Ewa Wolska  


          Język angielski:

                Małgorzata Batka

                Aleksandra Grzelak

                Justyna Maruszewska

                Joanna Włodarczyk


          Język niemiecki:      Monika Kasprowiak


          Matematyka:

                 Katarzyna Budnik

                 Wanda Gargas

                 Anna Jesionowska

               Przyroda:

                Małgorzata Placek

             

          Biologia:  

                         Małgorzata Batka
                        
          Małgorzata Placek

                 


          Geografia:  Anna Wandycz


          Chemia:   Tomasz Woźniak


          Fizyka:  Włodzimierz Zimnowłocki


          Plastyka: Izabela Janocha


          Muzyka:  Arkadiusz Gewartowski


          Technika:   Iwona Marciniak


          Informatyka, zaj. komputerowe:

                   Ireneusz Megiel

                   Iwona Marciniak
           

                  Wychowanie fizyczne:

                   Dorota Bindas –Burdzik

                   Mariusz Dobrzeniecki

                   Wojciech Drejski

                   Robert Kowalczyk

                   Elżbieta Missok

                   Piotr Starzecki
                     Tomasz Woźniak

           


          Wiedza o społeczeństwie:

                                 Renata Puławska
                            Joanna Tesmer         

          Wychowanie do życia w rodzinie:     

                            Bogusława Bindas
                            Elżbieta Missok
                            Ewa Wolska

          Doradztwo zawodowe:

                            Renata Puławska

          Edukacja dla bezpieczeństwa:

                            Krzysztof Sosnowski

          Pedagog:

                   Anna Wrońska


          Świetlica:

                  Magdalena Dobrzycka

                  Małgorzata Oleśkiewicz

                  Paula Kosmowska


          Biblioteka:

                  Renata Pomian