• GRUDZIEŃ 2022

Życie pod stopami - rozmawiamy o glebie i wartości próchnicy w różnych rodzajach gleb. Poznajemy profile glebowe. Obserwujemy organizmy glebowe.

LISTOPAD 2022

Dlaczego w mieście nie pachnie lasem? - poznajemy znaczenie symbolu "ozone friendly", badamy czystość powietrza w okolicy.

zdjęcia

Uczniowie klasy 7a, pod czujnym okiem nauczyciela chemii Pana Tomasza Woźniaka, badali szkodliwość tlenków siarki. Stworzyli chmurę kwasnych opadów pod dygestorium.

PAŹDZIERNIK 2022

W leśnej krainie - poznajemy podstawowe gatunki drzew, warunki życia w lesie oraz zasady funkcjonowania lasu jako ekosystemu.

► zdjęcia      W Arboretum

WRZESIEŃ 2022

Zaczarowany świat przyrody - analizujemy materiały ilustrujące zagadnienie bioróżnorodności oraz ochrony przyrody.

zdjęcia z Albumu Fotograficznego