• Przysłowia mądrością narodów

• 14 lutego odbył się Szkolny Konkurs Znajomości Przysłów. Rywalizowali w nim uczniowie klas czwartych. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, w którym uczniowie mieli za zadanie uzupełnić tekst przysłowia brakującym wyrazem, połączyć ze sobą części przysłów czy dokończyć rozpoczęte zdanie. Najtrudniejszym zadaniem okazało się rozpoznanie przysłowia na podstawie ilustracji.

Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością przysłów.

I miejsce zajęła Hanna Kozłowska z 4c,    II - Nadia Mirek z 4b,     III - Mariusz Banasiak z 4a.

Zwycięzcom gratulujemy, mamy nadzieję, że będą godnie reprezentować naszą szkołę 8 marca na konkursie międzyszkolnym w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie. Trzymamy kciuki!

• Apel porządkowy

• Podczas apelu porządkowego uczniowie z klasy 5a otrzymali pyszną nagrodę za udział w zbórce "Góra grosza".

Ponadto wyróżniono uczniów z klas 1 - 3, którzy osiągnęli wysokie wyniki w ogólnopolskim konkursie Instytutu Pamięci Narodowej  "Wokół symboli narodowych".

GRATULUJEMY!